Majutus: Saunamaja ja Pauli Ait

Saunamaja

Markna turismitalu palkidest ehitatud Saunamaja on hubane ja armas ning sisustatud nii, et Teil oleks võimalikult meeldiv ja mugav oma puhkust veeta.

Saunamajas on 2 magamistuba, kaminaga puhkeruum, saun, täisvarustuses köök, pesumasin, WC, dušširuum ning avar terass, WIFI.

Marknatalu Saunamaja terrass ja laste mänguala Marknatalu Saunamaja punane magamistuba neljale ja beebivoodi Marknatalu Saunamaja lugemisnurgake Marknatalu Saunamaja köök Marknatalu Saunamaja köök Marknatalu Saunamaja kaminaruum Marknatalu Saunamaja puudega köetava kerisega saun Marknatalu Saunamaja köök Marknatalu Saunamaja kaminaruum Panoraam Marknatalu Saunamaja kaminaruumist Marknatalu Saunamaja sinine magamistuba Marknatalu Saunamaja sinine magamistuba kuuele

Pauli Ait

Eelmise sajandi alguses ehitatud ait on renoveerimise käigus saanud kaasaegsed mugavused, kuid säilitanud oma aidaliku väljanägemise ja sisu. Kunagise aida peremehe Pauli järgi on maja nimetatud Pauli Aidaks.

Pauli Aidas on 2 magamistuba: roheline tuba ja punane tuba, kokku 10-le inimesele, kaminaga suur tuba-köök, WC, saun, dušširuum ja avar terrass, WIFI.

Vaade Marknatalu Pauli Aidale  Marknatalu Pauli Aida avatud köögiga kaminaruum Marknatalu Pauli Aida kaminaruum Pauli Aida esikunurk Marknatalu Pauli Aida punane magamistuba viiele ja beebivoodi Marknatalu Pauli Aida roheline magamistuba viiele Marknatalu roheline magamistuba viiele Pauli Aida terrass Marknatalu Pauli Aida dušširuum Pauli Aida elektrikerisega saun Pauli Aida laste mänguala Pauli Aida terrass